Aktuálně

Jste velká rodina a nikomu z Vás se nevejdete do bytu? Přijeďte k nám prožít Vánoční svátky se svými nejbližšími. Jako dárek od nás Vám připravíme vánoční stromeček a dvě lahve šampaňského ke štědrovečernímu stolu. Budete se u nás cítit jako doma. Zarezervujte si pobyt včas.

Nedávno jsme šli příjemnou procházku po Sedmidomím. Cesta vede na rozhlednu Slovanka dále pak k Tíché říčce, přes vesnici Karlov až zpátky k nám přes sjezdovky v Hraběticích.

V kuchyni jsme pořídili novou linku, pracovní desky, digestoř a stůl. Také je nová podlaha, kachličky za linkou a veškeré vodo i elektro rozvody. Doplnili jsme nádobí, tak aby ho bylo dost pro 20 hostů. Doufáme, že se vám v ní bude dobře vařit.

Ahoj, 12.6.2023 jsme dokončili rekonstrukci penzionu. Nové jsou spodní koupelny, koupelna v pokoji č. 4, podlahy v kuchyni a na chodbách. Nová je také kuchyňská linka a stoly v kuchyni a ve společenské místnosti. Pro pohodlí našich hostů jsme pořídili dvě nové sedačky do společenské místnosti. Přijeďte se podívat, jak se nám rekonstrukce povedla.